Gap

Sipariş Üzerine Üretim

Sipariş üzerine üretim tamamen müşteri odaklı bir çalışma stilidir. Sizlerin istediği şekilde, tercih ettiğiniz model ve büyüklük olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Öncelikle ana sayfayı inceleyerek almak istediğiniz örnekleri söyleyip bize atıyorsunuz. Ardından ihtiyacınız olan yapıyı elde ederek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Anlaşılır şekilde kurduğumuz bu diyalog siz değerli müşterilerimiz ile sağladığımız iletişimin daima dinamik olmasını sağlıyor.

Yapım aşamasında yine bizlerle konuşabilme ve taleplerinizi iletme hakkına sahipsiniz. Diğer taraftan şunu da unutmayın ki; müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile birlikte her zaman tatmin edici sonucu sizlere sunduk. Başarı bizler için artık bir gelenek haline geldiğinden dolayı senelerdir süregelen bu prensip sayesinde daha uzun yıllar bu şekilde devam edeceğimize eminiz.

İletişim
Gap

Sipariş Üzerine Üretim Nedir?

Aslında bu durum tamamen sizinle alakalı ve gelen talep üzerine göre sizlere yapıyı üretiyor, devamında da eğer yeni bir talep gelirse tekrar düzeltme yapıyoruz. Fabrikasyon alüminyum döküm veya billet döküm başlıca olmak üzere siz neyi tercih edecek olursanız biz o yönde üretim sağlıyoruz.

Sipariş üzerine üretim dediğimiz şey tam olarak budur. Ham madde, şekil ve büyüklük gibi unsurları sizin belirlediği ve devamında talep ederseniz yine birlikte konuşarak ilerlettiğimiz bir unsurdur. Siz isteyin Gal Alüminyum Döküm ve Demir şirketi olarak biz gereğini yapalım. Kalitenin tesadüf olmadığını biliyor, tam olarak o doğrultuda devam ediyoruz.