Gap

Billet Döküm

Billet döküm Gap demir şirketi tarafından verilen hatırı sayılır bir hizmettir. Öncelikle bunu oluşturmak oldukça zaman alacağı için billet döküm işlemi konusu için her firmaya güvenemezsiniz. Hem zaman hem de para açısından oldukça meşakkatli olan bu işlemi yalnızca alanında uzman firmalara yaptırmakta fayda olacağı kanısındayız.

127-152-178 çaplarında olan billetleri tercih ettiğiniz alana göre bizler ayarlarız. Asansör yapımında ya da ağır eşya çeken makaraların yapımda istediğiniz gibi kullanma şansınız vardır. Bir merdiven korkuluğu kadar basit olmayan bu işlemin yapımında sizler için uğraşıyor ve en iyisini yapıyoruz. Çünkü hayati önem taşıyan bazı işlemler alelade ellere teslim edilemez. Ana sayfamızda bulunan örnekleri dikkatle inceleyiniz ve kararı kendiniz veriniz.

İletişim
Gap

Billet Döküm Hangi Alanda Kullanılır?

Ton hesabı yapılan bu döküm işleminde kimi seçtiğiniz oldukça önemlidir. Elbette yapılan yapıya paralel olarak fiyatta da bir artış söz konusu oluyor ve bu sebeple paranızı harcadığınız yer sıradan olmamalıdır.

Billet döküm ham maddesi yine alüminyum olup en kaliteli orana sahip olan kullanılmaktadır. Bu sebeple yapılan her iş daha uzun ömürlü olacaktır ve ileri zamanki bakımı da bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Bu sebeple kime ve nasıl yaptıracağınız seçmekte fayda olacağını düşünüyoruz. Yaptığımız her işin kalitesinin ve fiyatının arkasında durduğumuz gibi bu işlemde de aynısını yapıyor, tam olarak fiyat/ performans ürünü sunuyoruz.